Üzemviteli Operátor Műszerész

Mol magyar olaj- és gázipari nyilvánosan működő részvénytársaság - Gomba
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

A Gomba-Demjén Régió területén kutak, technológiák, objektumok, szénhidrogén ipari létesítmények, berendezéseinek üzemeltetése, kezelése, karbantartása és javítása. elektronikai műszerész, vagy gyengeáramú műszerész végzettség elektronikai, automatizálási területen szerzett karbantartói-szerelői tapasztalat Tervek, folyamatábrák értelmezése, műszaki rajz olvasása Számítógép alapfokú kezelői ismeret Érvényes „B” kategóriás gépkocsi vezetői engedély Mobilitási hajlandóság, stressz-tűrő képesség Gyors, fejlett probléma megoldó képességés alkalmazkodó készség Műszerész technikus végzettség, automatika, folyamatirányítási vagy műszer szakirány preferált, lehet pályakezdő is. ipari műszerek telepítésében-üzemeltetésében-karbantartásában szerzett tapasztalat szint-tömegáram-térfogatáram mérések Robbanásbiztos berendezések kezelője vizsga Vezérlő- illetve folyamatirányító rendszerek, a rendszerekhez illesztett primer műszerek, az iparban használt kommunikációs perifériák, protokollok általános ismerete Műszerszekrény szerelési tapasztalat, elvégzett releváns szakmai képzések, tanfolyamok. erősáramú végzettség olajipari végzettség Angol dokumentáció értelmezés szintű nyelvtudás