Üzemvezető (Debrecen)

Thyssenkrupp - Debrecen
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

A thyssenkrupp konszern 155 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 43 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás, a liftgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.
Jelentkezz hozzánk, ha szeretnél egy debreceni sikertörténet részese lenni! 2017-ben épült, modern gépparkkal és munkakörnyezettel rendelkező gyárunkban évente több millió lengéscsillapító-rugót és stabilizátort állítunk elő neves autógyártók részére. 300 munkatársunkkal azon dolgozunk, hogy termékeink a járművek stabilitását és dinamizmusát biztosítva kényelmesek és biztonságosak legyenek. Csatlakozz és légy te is részese a jövő autóipari fejlesztéseinek!
Feladatok
A termelőüzem beosztott munkatársainak irányítása, ideértve funkcionálisan az üzemhez rendelt támogató osztályok dolgozóit
Biztosítja a mindenkori gyártás terv költséghatékony időbeni megvalósulását.
Biztonságos, hatékony és motiváló munkakörnyezet biztosítása, a szervezeti együttműködés folyamatos fejlesztése.
Üzemi teljesítménymutatók figyelemmel kisérése a mindenkori eredmények folyamatos, költséghatékony fejlesztése. Eseti és rendszeres napi, heti üzemi egyeztetések irányítása, fejlesztése, illetve kezdeményezése.
Tervezi, szervezi és biztosítja a rendelkezésére bocsátott anyagi és emberi erőforrásokkal való hatékony gazdálkodást, folyamatosan optimalizálja és fejleszti azt.
6S sztenderdek fenntartása és folyamatos fejlesztése.
Támogatja az új termékbevezetési projekteket
A gyártás hatékonyságának folyamatos fejlesztése, a minőségi problémák és a balesetek megelőzése.
Elvárások
Felsőfokú műszaki végzettség (Gépészeti, ipari)
Termelési vezetőként gyártó cégnél szerzett 2-3 éves tapasztalat
Autóipari gyártó tapasztalat előnyt élvez
Felhasználói számítógépes ismeretek (Ms Office, SAP)
Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás
Terhelhetőség, rugalmasság
Precíz, pontos munkavégzés
Jó kommunikációs készség
Amit kínálunk
Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
Részvétel nemzetközi projektekben
Biztos, hosszú távú munkalehetőség, jó munkahelyi légkör
Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat
Thyssenkrupp Components Technology Hungary Ltd. Daróczi str. 1-3., H-1113 Budapest |Phone:
+36 (1) 505-9159|Fax:
+36 (1) 505-9101|www.Thyssenkrupp.Hu