Üzemi Darálós

Paccor hungary kft. - Debrecen
új ajánlat (08/05/2024)

munkaköri leírás

Műanyag palackfúvógépeken gyártott selejt termékek darálásaKészáru magasraktárban való elhelyezéseA termékváltások, színátállások során a felszívórendszer kitisztításának az elvégzése.Alapanyagos zsákok bálázása, aggromelálásaRegranulálásMunkarend:
12 órás folyamatos műszakos munkarendA Faerch Csoport tagjaként működő PACCOR egy innovatív, nyitott gondolkodású vállalat, ahol motiválják a munkavállalókat és ezáltal fokozódik elhivatottságuk. Fontos számunkra, hogy mindenkinek egyenlő esélyeket teremtsünk, nyitottak legyünk egymás felé és értékeljük egymást. A probléma megoldás eltérő módjai, munkavállalóink egyéni tudása, a nem és kultúra ereje áll munkavállalóink különbözőségének hátterében, mely elősegíti növekedésünket és inspirálja szervezetünket. Sikereink kulcsa munkavállalóink sokszínűségében és odaadásában rejlik.Fix havi jövedelemHatározatlan idejű munkaszerződésVáltozatos munka, folyamatos szakmai fejlődésÉves rendelkezésre állási bónuszCafeteriaMunkába járás támogatásiskolai végzettség:
minimum 8 általánosorvosi alkalmasságEmelőgép kezelői Darukezelői szakvizsga OKJ bizonyítványVonalkód rendszer használatának ismeretehasonló területen szerzett 1 év szakmai tapasztalatérvényes targoncavezetői OKJ bizonyítványérvényes tűzvédelmi szakvizsga