Üzemfenntartási Osztályvezető Helyettes

Hm arzenál zrt. - Nyírtelek
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Társaság használatában álló ingatlanokkal kapcsolatos használati-, biztosítási-, és fenntartási kérdésekben operatív intézkedések kiadása, végrehajtása;
A Társaság energetikai és közüzemi villany, gáz, víz ügyek intézése, koordinálása;
Biztosítási vagyon és felelősség ügyekkel kapcsolatos operatív feladatok szervezése, végrehajtása;
Az energiagazdálkodás érdekében a társaság székhelyére és fióktelepeire vonatkozóan egyes energiaféleségek volumenének meghatározása, javaslattétel az energiaféleségek arányának, illetve a szerződött mennyiségek és fogyasztási csúcsmennyiségek meghatározására;
Energiaféleségenként a szolgáltatói, valamint az általa vezetett osztály kezelésébe sorolt egyéb szerződések előkészítésében való közreműködés, esetenként a beszerzési eljárás lefolytatása a hatályos beszerzési szabályzat szerint;
A használatban lévő épületek irodahelyiségei, étkező és szociális helyiségei takarítási feladatainak biztosítása;
A vezetékes telefonhálózat, valamint a telefonközpont üzemeltetésének koordinálása;
Mobiltelefon-használattal kapcsolatos ügyek intézése a vonatkozó szabályozásnak megfelelően;
A munkavállalók munkába járásához biztosított autóbuszos szállítás irányítása, koordinálása;
Együttműködés a Társaságtársszakterületeivel.Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító felelősségteljes feladatok;
Támogató csapat és jó hangulatú munkakörnyezet.Felsőfokú végzettség;
Műszaki területen szerzett releváns tapasztalatlegalább 3-5 év szakmai tapasztalat;
MS Office felhasználói szintű ismerete;
Erkölcsi bizonyítvány;
Megbízhatóság, precizitás;
Együttműködésre és csapatmunkára való készség;
Önálló munkavégzés, felelősségteljes hozzáállásvezetői tapasztalat