Üzemeltető Rendszergazda L2

Delta systems kft. - Nógrád Megye
30+ napja (11/05/2024)

munkaköri leírás

Munkaállomások L1 szintről történt eszkalációjának kezelése:
teljeskörű hardver-szoftver felügyelete, karbantartása, hibák beazonosítása és azok elhárításaSzerverek szoftver oldali oprendszer, mentési rendszerek felügyelete, karbantartása, hibák beazonosítása és azok elhárításának megkezdéseHálózati aktív eszközök felügyelete, karbantartása, hibák beazonosítása és azok elhárításának megkezdéseSegítségnyújtás a felhasználóknak és az L1 -es kollégáknak telefonon, táveléréssel vagy személyesenExchange server felügyelete, karbantartásaStabil nagyvállalati háttérKellemes munkahelyi légkörFolyamatos szakmai kihívásokVersenyképes fizetésTeljes vállalati infrastruktúra üzemeltetésében szerzett 2-3 éves tapasztalatWindows szerver üzemeltetési ismeretekVmWare esxi üzemeltetésében szerzett tapasztalatTicketing rendszer pontos használataAD, DHCP, Group Policy aktív ismeretEredmény- és probléma megoldási centrikusságJó kommunikációs képesség, valamint csapatjátékos attitűdAlapfokú angol nyelvtudásLegalább középfokú informatikai végzettségB kategóriás jogosítványPrecíz, pontos munkavégzésÜgyfélközpontúság„Aktív” Linux szerver oldali telepítési, üzemeltetési tapasztalat mail, file, firewall, monitoringFelhő technológiákban szerzett gyakorlatEgyéb virtualizációs ismeretek azure, Hyper-V stb