Üzemeltetési Vezető

Kabinet fm zrt. - Miskolc
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Telephely üzemeltetési és karbantartási stratégia meghatározása, annak megvalósításaHibajavítások szervezése, hibaokelemzések készítéseCAFM rendszer kezeléseBelső auditok lebonyolításaÜzemeltetési munkatársak irányítása szakmai/szervezetiKapcsolattartás a Megbízó szakterületi vezetőivelHeti-, Havi-, Negyedéves-, Éves szakmai jelentések készítéseMunkaidő beosztás szervezéseKapcsolattartás a Munkáltató háttértámogató csapatávalA Kabinet FM Zrt. több mint 24 éves múlttal rendelkező műszaki cég ipari létesítmények teljes körű műszaki üzemeltetésével, továbbá elsősorban erősáramú és automatizálási villamos, épületgépészeti és technológiai szereléssel, másodrészt teljes körű generál kivitelezési munkákkal, géptelepítéssel, villamos elosztószekrény gyártással, légtechnikai rendszerek tisztításával és műszaki tanácsadással foglalkozik. Szakirányú szakmai végzettség villamos-, épületgépész-, vagy létesítménymérnökAnalitikus, elemző-technikai, lényegretörő gondolkodásmódJó gazda szemléletmódPontos, megbízható, önálló munkavégzésAjánlatkészítésben szerzett tapasztalat„B” kategóriás jogosítványHasonló munkakörben szerzett tapasztalatMS Office Word, Excel, ppt, készségszintű ismereteAzonnali munkakezdésTűzvédelmi szakvizsgaAngol vagy német nyelvismeret