Üzemeltetési Menedzser

Raw facility management kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Létesítmény üzemeltetés;
Együttműködés a hatóságokkal, a közüzemi szolgáltatókkal, a külső vállalkozókkal, a vonatkozó dokumentációk nyilvántartása;
Napi szinten felmerülő problémák kezelése az érintett területekkel történő egyeztetés;
Rendkívüli esetek, vészhelyzetek, káresetek kezelése, sürgősségi hibaelhárítás;
Karbantartási csapat irányítása, karbantartási feladatok összeállítása, felügyelete;
Külsős épületgépész / építési vállalkozók karbantartási, szerelési és javítási munkájának felügyelete, az elvégzett munka átvétele;
Személyes kapcsolattartásenergikus, barátságos, fiatal csapat, kiváló kollégákszakmai fejlődést, inspiráló környezetetegyedülálló szakmai kihívást jelentő projektekben való részvételversenyképes juttatási csomagfelsőfokú végzettség épületgépész, gépész vagy villamosmérnök végzettség előnyt jelentüzemeltetés területén szerzett minimum 3 éves tapasztalatjó számítógépes felhasználói ismeretek MS OfficeB kategóriás jogosítványSzükséges legfontosabb képességek:
jó kommunikációs készség, határozott, magabiztos és megoldásorientált személyiségstabil szakmai tapasztalat, érett gondolkodásmódönálló munkavégzés, döntéshozatali képességstrukturált gondolkodásmód, rendszerszemlélet Szükséges nyelvtudás:
Angol kommunikációs szint