Üzeltvezető

Trenkwalder kft - Budapest
új ajánlat (27/04/2024)

munkaköri leírás

Irányítani a 7-8 fős felszolgálókból és pultosokból álló csapatot
Vezetői feladatok ellátása
Felszolgálás és a vendégkiszolgálás
Elvárások / Requirements
A pozitív, kedves kisugárzás és a könnyű kapcsolatteremtés olyan erősségeid, amit a környezeted munkán kívül is tapasztal, a munkádban pedig ez éltet, igazi házigazda/háziasszony vagy
Vendégkommunikációban, aktív értékesítésben több éves vezetői tapasztalatod van
Vezetőként mutatod a jó példát, de irányítani és delegálni is tudsz
Együttműködő vagy, határozott véleményed empátiával ütközteted más részlegekkel és a konyhával való kooperáció során
Az eddigi tapasztalataidat egy prémium minőségű helyen szeretnéd kamatoztatni
Nyitott vagy, szívesen tanulsz új dolgokat
Amikor angolul szólnak hozzád, magabiztosan válaszolsz
Előnyt jelent
Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.
Amit nyújtunk / Benefits
A tiszta kereteket, bejelentett teljes állású munkaszerződést - ebből adódóan meghatározott havi munkaórát és fix havi fizetést, fizetett szabadságot, táppénzt
Egy pénzügyileg erős, stabil háttérrel rendelkező céget
Munkanapjaidon ebédet
Kiváló minőségű termékeinkből kedvezményes vásárlási lehetőséget
Szabadon eltölthető estéket
Gyönyörű, igényes munkakörnyezetet
Egy dinamikus, fiatalos csapatot, közösséget
És egy támogató közeget
Az étterem 19:
00 órakor zár, az estét már szeretteiddel tölthetted!

Jelentkezzen most a következőre:
Üzeltvezető