Üvegfal Szerelési Csoportvezető

Simo group kft. - Budapest
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Magyarországi és azon belül főként budapesti projektjeink kivitelezésére keresünk szerelési csoportvezetőt, alábbi feladatokkal:
2-6 fős szerelő csapat felosztása,irányítása.Megbízók építésvezetőiveltörténőegyeztetések.Cégünk tervezőivel és projektfelelőseivel történő napi szintű kapcsolattartás.Üvegfalak és mobilfalakkimérése, kitűzése rajzok alapján.Üvegfalak és mobilfalak összeszereléserajzok alapján.Szerelési anyagok ellenőrzése,nyilvántartása.Szerszámok és szerelőautó ellenőrzése, nyilvántartása.Műszaki átadások lebonyolítása.Hosszútávú munkalehetőség, stabil hátterű német-magyar családi vállalkozásban.Építőipari viszonylatokhoz képesttiszta, időjárástól független, izgalmas belsőépítészeti tevékenység.Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész csapat.Kimagaslóbérezés.Minden szükségeseszköz a hatékony és professzionális munkavégzéshez.Folyamatos képzésekben, továbbátermékfejlesztésekben történő részvétel.Fejlődési és előre lépési lehetőség.Lehetőség időszakos külföldi kiküldetésre, kimagasló euróban történő bérezéssel.Újonnan beszerzett céges autó biztosítása, akár privát használattal.Azonnali munkakezdésCégcsoportunk olyan kollégát keres, aki magas minőségigénnyel rendelkezik és magas színvonalon képviseli cégünket a helyszíni kivitelezéseken. Az alábbiak mindegyike fontos kritérium a munkakör betöltéséhez:
A feladatkör nem csak a projektek irányítását, hanem a termékekönálló éstermelékeny szerelésétis tartalmazza:
Legalább 3 év csoportvezetői tapasztalatépítőipari vagy ipari szerkezetek szerelésében.Nagyfokú önállóság és problémamegoldó képesség.Tervrajzok ismerete.Jó kommunikációs készség.Magabiztos, igényes megjelenés.Őszinteség ésmegbízhatóság.Rugalmasság,terhelhetőség és alkalmazkodóképesség.Hatékony munkavégzés csapatban és önállóan.Lojális személyiség és beállítottság.B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin.Azonos tevékenységben szerzett tapasztalat.Német nyelvtudás.