Üüzemeltető Elektrikus – Felsődobsza

Alteo nyrt. - Felsődobsza
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

A munkáltató által üzemeltetett Vízerőművek üzemviteli karbantartási tevékenységének ellátásaA 20 és 0,4kV-os kapcsolási műveletek elvégzéseA mindenkori optimális energiatermeléshez szükséges folyószabályozás elvégzéseÜzemvíz csatornát folyamatos kezeléseTurbinák, generátorok segédüzemi berendezésein az üzemeltetési és karbantartási utasításainak megfelelően az üzemeltetési és karbantartási feladatokat elvégzéseRendkívüli helyzetek pl.:
árvíz, jégzajlás, kásajég stb., üzemzavarok elhárítása a lehető legrövidebb időn belülA napi műszakok során az erőmű technológiai berendezéseinek rendszeres ellenőrzéseBerendezések javításakor a szükséges előkészületeket elvégzéseKülső kivitelező alkalmazása esetén felügyeleti tevékenység ellátásaA műszakváltást megelőzően készenléti szolgálat adása és szükség esetén 1 órán belül az erőmű területén munkába állásJavaslat adása tartalék alkatrészek, üzemeltetési és karbantartási segédanyagok, szerszámok beszerzéséreBiztos vállalati hátteret, hosszú távú munkalehetőséget biztosítunkElkötelezettek vagyunk, hogy kiemelkedően biztonságos munkakörnyezetben végezhesd a munkádatOlyan helyen dolgozhatsz, ahol csapataink szakmaisága kiemelkedő és berendezéseinket kimagasló megbízhatósági szinten üzemeltetjükCsaládias légkörben egy összetartó csapat tagja leszelVáltozatos feladatkörben széleskörű tapasztalatokat szerezhetszVersenyképes juttatási csomagot kínálunk:
Éves cafeteria keretTeljesítményértékelésen alapuló bónuszÖnkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulásEgészségbiztosítási csomagCéges mobiltelefon magán használatra is MUNKAVÉGZÉS HELYE:
FelsődobszaVillamosipari végzettséggel / villamos alállomás kezelői képesítéssel rendelkezel és van 3 éves szakmai tapasztalatodVállalsz folyamatos munkarendben történő munkavégzést, valamint készenlétetRendelkezel B kategóriás jogosítvánnyalFelhasználói szinten ismered az MS Office csomagotVan technikusi végzettségedDolgoztál már az energiatermelés, energiaszolgáltatás területén