Útburkoló

Budapest közút zrt. - Győr
új ajánlat (30/04/2024)

munkaköri leírás

A Budapest Közút Zrt. látja el a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában lévő utak, hidak, műtárgyak, egész Budapesten a forgalomtechnikai létesítmények, valamint a nem fővárosi tulajdonú, de a közösségi közlekedés által igénybe vett utak üzemeltetési és fenntartási feladatait.
A Budapest Közút Zrt. Közúti szolgáltatási igazgatósága határozatlan idejű munkaszerződéssel
Útburkoló
Munkatársat keres, útépítésben, aszfalt bedolgozásban gyakorlattal rendelkező szakmunkást, vagy betanított munkást
Az új munkatárs feladata:
A fővárosi utak karbantartása, aszfaltburkolat javítása.
Úthiba technológiai utasítás szerinti kijavítása.
Elvárásaink:
Legalább alapfokú végzettség
Csapatmunkára való képesség
Megbízható, igényes munkavégzés
Előnyt jelent:
Hasonló területen szerzett gyakorlat
Gépkezelői jogosítvány megléte
Amit kínálunk:
Stabil, hosszútávú munkalehetőség
Munkaruha
Cafeteria csomag
Vidékről történő munkába járás támogatása
A foglalkoztatás jellege határozatlan idejű, teljes munkaidős.
A munkakör - a kiválasztási folyamat lezárulását követően - azonnal betölthető.
A munkavégzés helye:
Főváros területén, telephely:
X. ker. Bihari u. 4.
Jelentkezését kizárólag elektronikus úton várjuk a "
gombra kattintva, szakmai önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével.

Jelentkezzen most a következőre:
Útburkoló