Uszodagépész És Karbantartó

Siklósi thermal kft. - Siklósi Járás
új ajánlat (03/07/2024)

munkaköri leírás

Fürdő és hotel teljes területén üzemelő valamennyi műszaki berendezés biztonságos üzemeltetése, folyamatos karbantartásaaz üzemeltetési szabályzatban és a házirendben meghatározottak betartásaa medencék megfelelő minőségű vizének töltése és ürítése a meghatározottak szerinta vízhőmérséklet, a pH érték, illetve klór tartalmának ellenőrzése, a mérési eredmények vezetésea fürdő üzemeltetéséhez tartozó vegyszerkészlet ellenőrzése, biztosításaa medencék vegyszeradagolása az előírásoknak megfelelőenműszaki adminisztráció precíz elvégzésekarbantartási-, javítási feladatok ellátása az uszoda és szálloda területénhibafeltárási tevékenységekben való részvétel, műszaki hibák elhárításabejelentett, teljes munkaidős munkaviszonyversenyképes jövedelemmunkába járási támogatásbarátságos munkahelyi légkörhosszú távú, biztos munkahelytámogató csapatuszodagépész vízforgató-berendezéskezelő végzettségfelelősségteljes munkavégzésmegbízhatóságönálló és csapatmunkára való képességkiváló kommunikációs készségjó problémamegoldó képességpontos, felelősségteljes munkavégzésvízvezetékszerelő végzettségszállodai és/vagy fürdői környezetben szerzett tapasztalat