Űrmérnök

Hungaro digitel kft. - Pest Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Részvétel műholdas földi állomások tervezésében, kiépítésében, külföldi beszállítókkal történő egyeztetésekben. Részvétel külföldi tanfolyamokon, felkészülés a telepítendő rendszerek üzemeltetésérea telepített rendszerek rádiófrekvenciás, alapsávi, HW/SW üzemeltetésekülönböző méretű műhold platformok menedzseléseműhold hasznos teher menedzselése, feladatütemezése a felhasználói igények alapjánműholdak pályájának analizálása, a szükséges pályakorrekciók tervezése, szimulációja, majd végrehajtásaműszakos műhold operátorok munkájának támogatásamunkavégzés a Hungaro DigiTel Kft. szigetszentmiklós-lakihegyi telephelyénKimagasló fejlődési lehetőségInspiráló, fiatal csapat és érdekes szakmai környezetHosszú távon stabil és kiszámítható munkakörnyezetKorrekt jövedelem és béren kívüli juttatási csomagModern eszközök és munkakörnyezetMedicover egészségbiztosításAngol nyelvoktatásfelsőfokú villamos-, informatikus, vagy mechatronikai mérnöki végzettség, legalább középfokú stabil angol nyelvtudás, motiváltság új dolgok megismeréséreönállóság, kreativitás, tanulási és kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasságmagasfokú stressztűrésűrmérnök végzettségműholdas iparban szerzett ismeretektávközlési, területen szerzett szakmai tapasztalat, rádiófrekvenciás ismeretek, matematikai, csillagász végzettégvalamilyen script nyelv Python, Perl, Bash, PowerShell ismerete„B” kategóriájú jogosítvány

Jelentkezzen most a következőre:
Űrmérnök