Univerzális Tanácsadó - Zalaegerszeg

K&h bank zrt. - Zalaegerszeg
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Hogyan fog telni egy napod?Univerzális tanácsadókéntfelismered és megérted a lakossági valamint a kis- és középvállalkozói ügyfeleink igényeit és megtalálod a számukra legmegfelelőbb hitel, biztosítás és befektetési lehetőségeket;
Gyorsan és precízen megoldod a felmerülő problémákat, szem előtt tartva az ügyfeleink elégedettségét;
Pénztárral rendelkező ügyfélpontunkban támogatod ügyfeleinket;
A csapat aktív tagjakéntegyüttműködsz a munkatársaiddal az egyre jobb eredmény eléréséért és élvezed a közös sikereket;
Feszes határidők, komolyelvárások mellett, hosszú távon is megfelelően tudsz teljesíteni és ügyfélközpontúan viselkedni egy dinamikus környezetben.Új munkatársként belépéskor alapos felkészítést kapsz, és a későbbiekben sem engedjük el a kezed, folyamatos szakmai támogatást biztosítunk. A rendszeres képzéseink nemcsak jó alapot adnak a napi munkavégzéshez, hanem kiváló szakemberré is fejlesztenek.Összetartó csapatunkban, a K&
H-nál lehetőséget biztosítunk, hogy:
Fejlődj szakmailag:
Már a belépéskor alapos programban vehetsz résztközvetlen felettesed mentorként segíti a munkádképzésekkel, tréningekkel segítjük megújulásodbelső karrierutakkal támogatunkmodern, kényelmes környezetben végezheted napi munkádnagy hangsúlyt fektetünk a stabilitásra, munkatársaink hosszú távú megbecsüléséreAhhoz, hogy sikeres lehess ebben a munkakörben, elengedhetetlen, hogy legalább középfokú gazdasági vagy bankszakmai végzettséggel rendelkezz, és magabiztosan kezeld az MS Excel és az MS Word programokat.