Univerzális Tanácsadó - Kaposvár

Mbh bank nyrt. - Kaposvár
új ajánlat (26/04/2024)

munkaköri leírás

Az MBH Bank Magyarország egyik vezető bankja. Stabil, hazai bank, az ország legnagyobb fiókhálózatával.
Célunk, hogy érthető, emberközeli és szerethető élménnyé tegyük a bankolást, miközben támogatjuk közel 2 millió ügyfelünket, hogy tudatosan és magabiztosan kezeljék pénzügyeiket.
Miben számíthatsz ránk?
Fontos számunkra, hogy kollégáink minden élethelyzetére megfelelő választ találjunk, hogy tudják, számítunk rájuk és ők is számíthatnak ránk. Ezért különösen büszkék vagyunk a generációs sokszínűségi stratégiánkra, amely a pályakezdőktől a családalapító fiatalokon át a 60 év feletti korosztályig egyedi igényeknek megfelelő megoldásokat kínál, így képzési és készségfejlesztési palettát, közösségi élményeket és személyre szabott juttatásokat.
Milyen feladatokban számítunk rád?
A lakossági, valamint a 0 - 300 – M-Ft közötti árbevételű kisvállalatiügyfélkör passzív termékekkel történő személyes kiszolgálása, termékek és szolgáltatások értékesítése, és az ezzel kapcsolatos feladatokban, akciókban való aktív részvétel.
Lakossági és kisvállalati ügyfelek ügyfelek részére egyszerűbb tranzakciós szolgáltatások végzése, keresztértékesítés.
A készpénzforgalom lebonyolítása egy- és kétszemélyes üzemmódban, a pénzváltások végrehajtása
A készpénzállományra vonatkozó keretgazdálkodási szabályok betartása, a napi fizetési forgalomhoz szükséges mennyiség biztosítása
A pénztárzárást követő egyeztetések végrehajtása
A tranzakciók dokumentumainak előírás szerinti kezelése az utólagos ellenőrzés biztosítása érdekében
A bank felelős képviselőjeként kapcsolatépítés és kapcsolattartás az ügyfélkörrel.
Az ügyfelek speciális termékigényeinek azonosítása, a megfelelő kiszolgálási csatornába való irányítása
A bank ügyfeleinek gyors, pontos és udvarias kiszolgálása és tájékoztatása.
Új lakossági és kisvállalati ügyfelek megnyerése
Ügyfélreklamációk fogadása, kezelése
A rábízott értékek, kulcsok és pénztároló berendezések tekintetében az előírások szerint jár el
A pénzkiadó és zsákos bedobó gépek bizottsági töltését és ürítését végzi
Részt vesz a napvégi zárásban és egyszerűbb háttérmunkákban
Milyen tudásra és tapasztalatra lesz szükséged?
Legalább középfokú végzettség
Nyitott, ügyfélorientált gondolkodás
Kiváló kommunikációs képesség
Értékesítői véna
Dinamikus, talpraesett személyiség
Előnyt jelent:
Értékpapír jogi, forint –és valuta pénztárosi vizsga
Releváns területen szerzett értékesítői tapasztalat
Miben számíthatsz még ránk?
Széles körű sportolási támogatást nyújtunk
Komplex juttatási csomaggal rendelkezünk
Home office lehetőséget biztosítunk
Szupercsapatként működünk együtt
Kíváncsiak vagyunk ötleteidre és teret adunk a megvalósításukhoz
Generációs sokszínűségi stratégia:
Start+, Bébi+, Aktív+, Nagyköveti program