Ügyfélszolgálatos

Hoppline kft - Nagykanizsa
új ajánlat (04/05/2024)

munkaköri leírás

Ha a webáruházak világa azon túl is érdekel, hogy megnyomod azt a bizonyos "
Megveszem"
gombot, szeretnéd látni, hogyan működik egy modern, vezető webshop a mindennapokban, jelentkezz! tapasztalattal rendelkező ügyfélszolgálatost keresünk, aki kiváló kommunikációs készségével, segítőkészségével és empatikus hozzáállásával szívesen segít választ találni vásárlóink minden kérdésére.
Feladatok:
Kezelni a bejövő e-mail és chat üzeneteket, telefonhívásokat és elvégezni az ezekkel kapcsolatos adminisztrációt,
Honlapunkon és a Facebookon is megválaszolni a hozzászólásokat, kérdéseket,
Kezelni a beérkező panaszokat,
Elvárások:
Minimum 3 év ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat,
Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt,
Jó szervező, kommunikációs és problémamegoldó készség.
Előnyök:
Román nyelv használata kommunikációs szinten
Amit kínálunk:
8 órás bejelentett munkaviszony, fix bérezés,
Változatos munkakör, fejlődési, tanulási lehetőséggel,
Kiváló munkahelyi légkör, jó csapat, jófej kollégák
Rendszeres és őszinte visszajelzés a munkádról
Munkavégzés:
A munkavégzés hétfőtől péntekig 8-17 óráig tart.
Munkavégzés helye:
1141 Budapest, Szugló utca 130.