Ügyfélszolgálati Referens

Ald automotive magyarország kft. - Budapest
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

Kapcsolattartás a gépkocsi használókkal, alvállalkozókkal és a kijelölt kapcsolattartóvalA kezelt autók üzemeltetése során felmerülő szolgáltatási igények kezeléseÜgyfél szerviz és egyéb műszaki problémával járó igényeinek fogadásaSzervizzel, egyéb alvállalkozókkal időpontszervezés, javítás lekövetése, ügyfél tájékoztatásaNapi adminisztráció és riportok készítéseEgy nagyszerű csapatot, ahol a legjobbaktól tanulhatszEgyedülálló vállalati kultúrát, biztonságot és perspektívát, folyamatos személyes fejlődési lehetőségetKiemelkedő juttatási csomagot cafetéria, utazási költség támogatás, magánegészségügyi szolgáltatás Átfogó betanulási programot és dedikált mentortHeti 2 nap home office-tKözépfokú végzettségAngol nyelvtudás előnyt jelent1-2 év tapasztalat a felsorolt területek valamelyikén:
flottakezelés/ call center/ ügyfélszolgálat/ szerviz/ bérautó/ assistance/ sofőrszolgálat/ munkafelvételGépjárművek ismerete és érdeklődés az autók iránt előnyKiváló kommunikációs és problémamegoldási készségPontosság, megbízhatóság és ügyfélkozpontú gondolkodásmód