Ügyfélszolgálati Munkatárs Horvát Nyelvtudással

Support services group europe zrt. - Budapest
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Ezen a projekten a betanítási időszakot követően, minden szükséges tudással felvértezve tudod majd segíteni egy innovatív fizetési megoldásokat és technológiákat biztosító cég partnereit kis- és középvállalkozások kereskedelmi területen, ahol tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal hozzájárulhatsz ügyfelei körének támogatásához és bővüléséhez.A beérkező hívások és e-mailek kezelése:
Potenciális és meglévő ügyfelek szolgáltatási igényeinek felméréseIgények továbbítása az értékesítési osztály feléTechnikai segítségnyújtás a fizetési applikációval kapcsolatbanAz ügyfelektől beérkező panaszok és reklamációk megértése és továbbítása az illetékes társosztály feléA beérkező telefonhívásokkal kapcsolatos adminisztráció ellátása az általunk használt rendszerekbenEsetenként kimenő hívások bonyolítása, pl.:
adategyeztetésRUGALMAS MUNKAHELY:
Cégünk szilárd háttérrel rendelkezik, amelyre támaszkodhatsz! Tapasztalt vezetői csapatunk gondoskodik róla, hogy jól és elégedettnek érezd magad.Bejelentett és hosszú távú foglalkoztatási lehetőséget kínálunk.Negyedéves céges rendezvényekkel, csapatépítőkkel igyekszünk színt vinni a hétköznapokba.Kompenzáció:
Alapbéreden felül választható cafeteria-t biztosítunk a belépésed első napjától.Nagyra értékeljük lojalitásod:
az első 3 hónap után extra bónusszal egészítjük ki a havi béredet.OKTATÁS &
SZAKMAI NÖVEKEDÉS:
A munkakör ellátásához szükséges szakmai felkészülésedet, betanulásodat mi és a partnerünk is egyaránt támogatjuk.Online tanulói platformunkon elérhető számodra angol és magyar nyelven.Tapasztalt vezetői csapatunk gondoskodik róla, hogy jól és elégedettnek érezd magad.Rendelkezel felsőfokú minimum C1 horvát nyelvtudás és középszintű B2 magyar és/vagy angol nyelvtudássalnem okoz gondot az irodai munkavégzés Budapest, XIII. kerületminimum középfokú iskolai végzettséged van érettségi bizonyítványlegalább felhasználói szintű, aktív MS Office ismerettel rendelkezel főként excelrugalmas vagy, gyorsan tudsz alkalmazkodni az esetlegesen változó folyamatokhoz, feladatokhozmagabiztosan kommunikálsz telefonon és írásban is az ügyfelekkel, szem előtt tartva, hogy a fő feladatunk a segítségnyújtásnem ijedsz meg a felmerülő problémáktól, a megoldásra fókuszálsz ilyen helyzetekbenha van már ügyfélszolgálati tapasztalatod, de lehetsz, akár pályakezdő, pályát változtató vagy nagyobb tapasztalattal rendelkező. Nálunk mindenkinek van helye!