Ügyfélszolgálati Munkatárs Back Office

I-com irodaellátás kft - Budapest
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Ügyfélszolgálat munkájának támogatásaJelentős mennyiségű adminisztrációs feladatok ellátása adatrögzítés, adatbevitelKapcsolattartás az ügyfelekkel írásban, telefononKapcsolattartás a társosztályokkalRendelések feldolgozása, nyomon követéseVersenyképes bérezésFiatalos, jó hangulatú csapatmunkaCsaládbarát munkahelySzakmai fejlődési lehetőség8 órás munkaviszonyMinimum középfokú végzettségRendszerben való gondolkodásKiváló kommunikáció írásban és szóban egyarántÜgyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalatFelhasználói szintű számítástechnikai ismeretek Excel, WordCsapatmunkaVállalatirányítási szoftver ismeret előny Navision/Axapta/SAPÚjpest, Dunakeszi környéki lakhely előnyMagas munkabírás, terhelhetőségMonotónia tűrésHatékony munkavégzés, problémamegoldásÜgyfélközpontú gondolkodásmód