Ügyfélszolgálat Erp, Könyvelés Területen

Hr dealer crew kft. - Budapest
30+ napja (25/04/2024)

munkaköri leírás

A BMD Rendszerház Kft legújabb csapattagját keressük.Lendületes backoffice munkatárs, aki kifejezetten szereti, ha a folyamatok az ő kezében összpontosulnak, tőle indulnak és nála végződnek.Szívesen biztosítja a hatékony működéshez szükséges háttértámogatást munkatársai számára.Tanácsadóinknak Te vagy a biztos háttér, miközben az ügyfeleinknek te jelented a front office-t.Beérkező telefonos ügyfél kérdések regisztrálása és átirányítása a megfelelő tanácsadóhozPresales folyamatok admin támogatása. Ajánlat sablonok ügyfélre szabása.Postsales folyamatok admin támogatása. Szerződés sablonok ügyfélre szabása.Napi támogató feladatok ellátásaAsszisztensi feladatokStatisztikák, kimutatások készítéseWebináriumok szervezési feladataiIrodavezetői feladatok ellátásaProaktív részvétel a hatékony munkafolyamatok kialakításában és bevezetésébenNEM végez értékesítési tevékenységetRészt vehetsz egy innovatív, osztrák hátterű cégcsoport mindennapjaiban, ahol egy lendületesen fejlődő iparágat támogathatsz.Egy olyan közösségben dolgozhatsz, ahol mindenki ismer mindenkit, ahol nincs arctalanság, és a több száz fős cégekre jellemző elidegenedés.Szakmai fejlődésed garantált a digitalizált vállalkozások, a vállalatirányítási rendszerek területén.A fizetésed br. 570 000 Ft alapbér leszAlapbéredet minden hónapban 35 000 Ft cafeteriaval fejeljük megA bejárás miatt nem kell aggódnod, bejárási támogatást bérlet vagy útiköltség térítés formájában biztosítunk számodra.Modern, „A” kategóriájú XIII. kerületi irodánkból hétfőtől szerdáig dolgozunk. A csütörtököt és a pénteket home office-ban töltjük.Munkaidő H-Cs 8:
00-17:
00P 8:
00-14:
00Az ideális jelölt érdeklődik a szoftverek világa iránt, nem csak azért, mert ez a munkája, hanem azért is, mert a technológia közegében otthonosan mozog. Természetes élőhelye a rendszerek és folyamatok, ennek köszönhetően rendszerszemléletű gondolkodásmóddal és mindenkit meghazudtoló precizitással rendelkezik.Ügyfélorientált hozzáállása biztosítja, hogy bár az ügyfélnek szakmai tanácsot nem feltétlen tud adni, de hamar alakít ki bizalmat és nyomon követi, hogy a megfelelő tanácsadóhoz kerülve magas színvonalú szolgáltatást biztosítsanak számára, összedolgozva a munkatársaival.Szervezőkészségének köszönhetően az ügyvezetőtől a tanácsadón át, minden kolléga azt érezheti, hogy ami ügy hozzá kerül, az rendben lesz.Könyvelési, számviteli ismeretek.Az alábbi területeken szerzett munkatapasztalat:
Könyvelés, számvitelvállalatirányítási szoftver üzemeltetésügyfélszolgálat szoftver szolgáltatási területenNémet nyelvtudásEgy olyan munkatársra vágyunk, akinek a szakmai fejlődés iránti igénye nem ismer határokat, hiszen egy szoftverfejlesztő cég folyamatosan innovál, változtat, fejlődik. Versenyképességünknek elengedhetetlen eleme, hogy munkavállalóink lekövetve a piac változásait velünk együtt fejlődjenek.B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalattal