Ügyfélreferens

Vig befektetési alapkezelő magyarország zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Az alapkezelő saját értékpapír szolgáltatásához kapcsolódó napi ügyfelszolgálati és ügyfélmegtartási feladatok ellátása
Új és meglevő ügyfélkör aktív támogatása
Ügyféldokumentációk és szerződések kezelése, ellenőrzése
Ügynöki értékesítés adminisztratív és szakmai támogatása, számlanyitási és egyéb dokumentumok elkészítése
Részvétel az ügyfelszolgálatot érintő megfelelési és IT fejlesztési projektekben
Ügyfelszolgálati területhez kapcsolódó riportok elkészítése
Aktív közreműködés a panaszkezelés folyamatában
Kapcsolattartás az értékesítési partnerekkel, telefonos ügyfélszolgálattalrészben otthonról történő hibrid, rugalmas munkavégzés
Piaci információkon alapuló versenyképes jövedelem
Széleskörű béren kívüli juttatások:
SZÉP kártya, egészségbiztosítás családtag bevonási opcióval, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, távmunka költségtérítés, a vállalat éves teljesítményén alapuló sikerdíj, csoportos élet- és balesetbiztosítás, szakmai és nyelvi képzések
Szakmai mentor és buddy által támogatott onboarding folyamat
Munkavállalói igényekre fókuszáló, modern iroda a belváros szívében
Szakmai és személyes fejlődésed támogatása egyéni preferenciáid és karriercéljaid figyelembevételével
Kreatív ötleteidet értékelő, innovatív szervezet és vezetők
Rendszeres közösségépítő programoklegalább középfokú végzettség pályakezdők jelentkezését is várjuk
Magabiztos, felhasználói szintű Excel ismeret
Gördülékeny, választékos írásbeli és telefonos kommunikációs készség
Nagyfokú önállóság és proaktivitás
Kitűnő problémamegoldó készség1-2 éves ügyfélszolgálati tapasztalat
Társalgási szintű angol nyelvtudás
MS Teams felhasználói szintű ismerete