Ügyfélreferens

''cabtec'' kft. - Kecskemét
30+ napja (14/05/2024)

munkaköri leírás

Vevői megrendelések napi szintű operatív menedzselése a megrendelés beérkezésétől a kiszállításig, a maximális vevői elégedettség elérése céljából. Anyacéggel és ügyfelekkel való kapcsolattartás német és/vagy angol nyelvenMegrendelések, vevői kérések fogadásaVevői kapcsolatok kezeléseJavaslatok és megoldások az egyéni vevői igények általános megoldásáraEsetlegesen felmerülő problémák kiszűrése, megoldási javaslatok adásaKimutatások, jelentések készítéseHázon belüli kapcsolattartás a társosztályokkal beszerzés, logisztika, műszaki részleg, termelésvezetésVersenyképes alapbérCafeteriaHosszútávú munkalehetőségStabil piaci pozícióval rendelkező nemzetközi vállalati háttérCsaládias összetartó munkakörnyezetFelsőfokú végzettségNémet vagy angol nyelv magabiztos használata írásban és szóbanÜgyfélszolgálati vagy hasonló területen szerzett tapasztalatGyártó cégnél szerzett tapasztalatVállalatirányítási rendszer ismerete ABAS, SAPKiváló kommunikációs képesség