Ügyfélmenedzser, Értékesítő B2b

Reklámajándék. hu kft. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Cél:
Elégedettségen alapuló hosszútávú együttműködés felépítése és fenntartása partnereiddelÚj- és meglévő ügyfeleiddel való folyamatos kapcsolattartás.Heti 1 napon minden telefonon/e-mailben/weben beérkezőúj érdeklődő részére tanácsadás, ajánlatok kidolgozása, majdBejövő megrendeléseik teljeskörű koordinálása és adminisztrációjaÖnálló döntéshozatal árkalkulációs és adminisztratív ügyekbenHeti 1 nap home officet - ehhez telefont, laptopot biztosítunkAz alapbéren felül teljesítmény alapú jutalékot évente többszöri bónuszkifizetésStabil munkaadói hátteretmagyar tulajdonú cégnél, akár azonnali kezdésselProfesszionális, egyben családias munkakörnyezetet, tágas, világos irodávalFelelősségteljes, változatos munkakörtSzakmai képzések, tréningek lehetőségétRendszeres céges rendezvényeket, csapatépítőket, sikerek közös megünneplését1-3 év tapasztalat értékesítési/kereskedelmi/ügyfélszolgálati területenPrecizitás, kiváló adminisztrációs készségJó kommunikációs- kapcsolatteremtő- és tárgyalási- készségRugalmas, megnyerőszemélyiségSikerorientált, kezdeményező/proaktívhozzáállásKözépszintű, tárgyalóképesangol nyelvtudás szóban, írásban egyaránt