Ügyfélkapcsolati Munkatárs/ Kkv Szegmens

K&h bank zrt. - Budapest
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Feladatok, amik Rád várnak:
A döntés előkészítési tevékenységgel és döntéssel összefüggő adminisztratív feladatok ellátása,szerződések és szerződésmódosítások elkészítéséhez szükséges dokumentáció összeállítása,ügyfél és számlakezelés ügyféldossziék kezelése, folyamatos karbantartása, aktualizálása,ügyfelekkel és társterületekkel való szóbeli és írásbeli kommunikáció,operatív kérdésekben adatszolgáltatás a portfolióhoz tartozó ügyfelek esetében,egyéb adminisztratív feladatok ellátása,folyamatos együttműködés a kapcsolattartói csapattal,helyettesítési feladatok ellátása.Munkavégzés helye:
1024 Bp., Margit körút 43-45.Összetartó csapatunkban, a K&
H-nál lehetőséget biztosítunk, hogy:
Fejlődj szakmailagközvetlen felettesed mentorként segíti a munkádképzésekkel, tréningekkel segítjük megújulásodbelső karrierutakkal támogatunkmodern, kényelmes környezetben végezheted napi munkádnagy hangsúlyt fektetünk a stabilitásra, munkatársaink hosszú távú megbecsüléséregazdasági/pénzügyi felsőfokú végzettség,pénzügyi ismeretek,várjuk olyan tehetséges, dinamikus kolléga jelentkezését, aki célorientáltan gondolkodik, együttműködésre képes, precíz, ügyfélorientált, és jól kommunikál.Angol nyelvtudás,banki tapasztalat.