Ügyfélkapcsolati Munkatárs Idegen Nyelvű

Euroko solutions kft. - Nyíregyháza
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Webshop adminisztráció;
Rendelésekkel kapcsolatos ügyintézés;
Adminisztrációs feladatok ellátása;
Árajánlatok, érdeklődések menedzselése;
Társosztályokkal pl. tervezés, gyártás, könyvelés való aktív együttműködés;
Cégen belüli kapcsolattartás, reportálás.A feladatok és a munkavégzés elektronikus formában e-mail, üzenet, telefon történik. Jelentkezzen most!Cégünknél alapvető a fair hozzáállás, a megbecsülés, a korrekt szemléletmód, mert mi is hosszú távon szeretnénk, ha együtt dolgozhatnánk.Továbbá:
Kiemelt kereseti lehetőség bejelentett;
Stabil háttér;
Havi / Éves bónusz;
Notebook, telefon;
Szakmai tréningek, csapatépítés.Aktívnyelvtudás írásban és szóban az alábbiak közül:
német,lengyel, angol, román, francia, spanyol;
Jó kommunikáció és problémamegoldó képesség;
Magasfokú együttműködésikészség;
Önálló munkavégzés;
MS Office és social media aktív ismerete;
Online kereskedelmi irányultság.Nagyfokú rugalmasság;
Több idegen nyelv ismerete;
Releváns szakmai tapasztalat;
Regisztrált munkanélkülistátusz.