Ügyfélkapcsolati Munkatárs / Diszpécser

Szerviz-trans kft. - Budapest
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Beérkező megrendelői telefonhívások fogadása és kezeléseSzolgáltatásunk értékesítéseÁrajánlatok készítéseA cég képviselete a szolgáltatás teljesítése során felmerülő kérdésekbenA kapcsolódó nyilvántartási rendszerek kezelése, adatszolgáltatásMeglévő ügyfélkörünk igényeinek kiszolgálása, ügyfél elégedettség növeléseBeérkező ügyfélmegkeresések alapján sikeres értékesítésSzükség szerint fuvarszervezés, a gépjárművezetők telefonos irányításaFontos tudnod, hogy:
A munkában kiemelt szerepet kap a telefonos kapcsolattartás, ezért olyan Kollégát keresünk, aki nem idegenkedik a munkavégzés ezen formájától.Értékesítési tevékenységünk nem hideghívások segítségével történik, hanem meglévő ügyfélkörünk, vagy hirdetéseink alapján beérkező ügyfélkezelés a legfőbb feladat.Versenyképes jövedelemStabil hátterű, folyamatosan fejlődő cég, jó hangulatú csapatHosszútávú munkalehetőség, kiszámítható jövő.Modern, kényelmes iroda, tömegközlekedéssel is jól megközelíthető, frekventált helyenA pozíció betöltéséhez nem szükséges angol nyelvtudásJó kommunikációs készség szóban és írásban egyarántJó szervező- és problémamegoldó készségNagyfokú precizitásÜgyfélközpontúságHíváskezelési gyakorlat, telefonos szolgáltatás értékesítési tapasztalat előnyt jelentBudapest és az agglomeráció városismerete, jó tájékozódásTapasztalat fuvarszervezés és/vagy telefonos szolgáltatás értékesítés terén