Ügyfélkapcsolati És Értékesítési Asszisztens

Reményi csomagolástechnika kft - Győr
30+ napja (13/05/2024)

munkaköri leírás

Aktív kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel, elsősorban telefonon és e-mailben Cég által forgalmazott termékek és szolgáltatások értékesítésének támogatásaAktív kapcsolattartás meglévő és új ügyfelekkel elsősorban telefonon és e-mailben Írásban, telefonon beérkező ajánlatkérések, megrendelések megválaszolása, rögzítése és nyomon követése Ajánlatokhoz szükséges árkalkulációk készítéseBelföldi szállítókkal történő kapcsolattartás, ajánlatok bekérése, összehasonlítása, rendelések kiadása, rögzítése vállalatirányítási rendszerbeÉrtékesítési, forgalmi statisztikák elkészítéseTársosztályokkal történő folyamatos egyeztetés Logisztikai feladatokban való együttműködésversenyképes jövedelem6 órás munkaidő hétfőtől péntekig 8. 30- 15. 00éves prémium, próbaidő után béren kívüli juttatás cafeteriahosszú távú, biztos munkahely egy stabil, dinamikusan fejlődő cégnéldohányfüst-mentes környezetLegalább középfokú végzettségMS Office programok felhasználó szintű ismerete elsősorban word és excelAngol alapfokú szakmai ismeretekProaktív és önálló munkavégzésJó problémafelismerő- és megoldó képesség és kommunikációs készségCsapatmunkára való hajlandóságÉrtékesítési tapasztalatKönnyűipari mérnöki végzettségCsomagolástechnikai ismeretek