Ügyfélforgalmi Tanácsadó Sopron, Várkerületi Fiók

Otp bank nyrt. - Sopron
30+ napja (10/05/2024)

munkaköri leírás

Lakossági számlavezetéshez kapcsolódó rövid tranzakciós feladatok végrehajtásaa fiókba érkező ügyfelek fogadása, tájékoztatása a fiók szolgáltatásairólügyféltér-menedzselési folyamatok támogatásabankfióki eszközök bemutatása és használatának támogatásabetérő ügyfelek kéréseinek, problémáinak kezeléseidőpontra érkező ügyfelek fogadásaáltalános információ adás a Bank termékeiről, szolgáltatásairóllegalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség felhasználói szintű számítógépes ismereteküzleti, értékesítés orientált szemléletdinamizmus, eredmény- és sikerorientáltságjó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készségterhelhetőségügyfélszolgálati, banki tapasztalatMNB hatósági vizsgák Tőkepiaci / PSZKT / Biztosítás közvetítőitársalgási szintű aktív angol vagy német nyelvtudás Jelentkezési határidő:
2024. május 05.