Turisztikai Termékmenedzser

Budapest brand nonprofit zrt. - Budapest
új ajánlat (21/05/2024)

munkaköri leírás

Városkártya rendszer napi operatív üzemeltetése:
admin felületeken kártya termékek naprakészen tartása, esetleges hibaelhárítás és panaszkezelésRendszeres riportolás az aktuális eladásokrólSzolgáltató partnerekkel való folyamatos kapcsolattartás, együttműködési és elfogadóhelyi szerződések előkészítéseA városkártya partnereivel, azaz az elfogadóhelyekkel való havi elszámolások elkészítése, kártya készletkezelésA turisztikai kedvezménykártya rendszer tartalmi fejlesztése, új partnerekkel való együttműködések kialakításaA Budapest Card termékcsalád termékoldali gondozása, elfogadóhelyi információk begyűjtése, a beérkezett információk szerkesztése és ellenőrzése admin felületekenA beérkező partneri telefonhívások és e-mailek megválaszolása, kapcsolattartásKapcsolattartás szakmai és társszervezetekkel, piaci szereplőkkel, a nemzetközi városkártya kártya szervezetekkeldinamikusan fejlődő szervezethavonta 40.000 Ft összegű cafeteria már próbaidő alatthatározatlan idejű munkaszerződés három hónapos próbaidővelmunkaidő:
napi 8 óra, várhatóan heti 1 nap home office biztosított szabályzat szerintmunkavégzés helye:
Budapest, V. kerületmunkakezdés ideje:
azonnalPrecizitás, pontos adminisztráció kezeléseÉrtékesítési szemlélet, hatékonyság és eredményorientációFelsőfokú végzettség preferáltan közgazdaságiTárgyalóképes angol nyelvtudásVároskártya,- vagy kedvezménykártya-rendszer területén szerzett tapasztalatUtazásszervezői tapasztalat Budapestre történő beutazások esetén