Turisztikai Marketing Menedzser

Budapest brand nonprofit zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Online marketing kampányok és social media megjelenések koordinációja ügynökségi támogatással. Szükséges a Google Ads és Meta hirdetéskezelők ismereteSales csatornák, hirdetési aktivitások teljesítményének ellenőrzése, eredmények riportolásaSzövegírás Hírlevél, posztok, marketing copy megírásProjektmenedzsment feladatok, beleértve a határidők betartását és betartatását alvállalkozókkalHírlevélküldő rendszerek ismerete, hírlevelek megírásaKreatív tartalomgyártás koordinálása, beleértve fotózások és forgatások szervezését social media platformokraOffline és online marketing anyagok készítése során az egységes arculat biztosítása, brief megírása grafikusok számára, nyomdák és gyártók koordinálásasaját PR események előkészítése, rendezvény brief megírása, helyszíni megvalósítás felügyeleteLehetőség a főváros turisztikai arculatának alakítására, egy dinamikusan fejlődő szervezetbenTámogató környezet a kreatív ötletek megvalósításához, sokszínű és nyitott csapatbanÖnálló munkavégzésre, saját ötletek kezdeményezésére ösztönző munkahelySzéleskörű szakmai kapcsolatrendszer és lehetőség külföldi szakmai utakraHatározatlan idejű munkaszerződés három hónapos próbaidővelHavonta 40.000 Ft összegű cafeteria már próbaidő alattMunkaidő:
napi 8 óra, várhatóan heti 1 nap home office biztosított szabályzat szerintMunkavégzés helye:
Budapest, V.KerületMunkakezdés ideje:
azonnalProaktív attitűdMagas szintű projektmenedzsment készségekÉrtékesítési szemléletPrecíz adminisztrációTárgyalóképes angol nyelvtudásKépesség a különböző online marketing eszközök Google Ads, Meta hirdetéskezelő értő kezeléséreÉrzék a friss trendek felismerésére és alkalmazásáraÜgynökségi tapasztalatTurisztikai területen szerzett tapasztalatRendezvényszervezésben szerzett tapasztalatLooker studio ismerete