Treasury / Alm Munkatárs

Otp jelzálogbank zrt. - Budapest
új ajánlat (13/05/2024)

munkaköri leírás

Egy nagyon változatos, izgalmas munkakört kínálunk, ahol széles körben megismerheted egy bank működését az ALM-től a treasury-n és kockázatkezelésen keresztül a tőkepiaci területig, mindezt Magyarország és a régió egyik legnagyobb bankcsoportjában.Milyen feladatokban számítunk Rád? A likviditás tervezésében és kezelésébenA pénzügyi kockázati kitettségek monitorozásban és elemzésébenBefektetéskezelésben és portfólió-menedzsmentbenForrásmenedzsment és értékpapír-kibocsátáshoz kapcsolódó feladatokbanBelső előterjesztések és riportok készítésébenIzgalmas banki és bankcsoporti projektekben való részvételbenPiacvezető és stabilan működő hazai vállalatCafeteria, dolgozói kedvezmények, well – being szolgáltatásokFiatalos és lendületes csapatban dolgozhatsz, felhatalmazó és egyben támogató vezetés mellettHome OfficeTéged keresünk a csapatunkba, amennyiben:
Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel pénzügy, kockázatkezelés, befektetés-elemzés, pénzügyi matematikaNem okoz gondot számodra az angol nyelv használataCsapatban és önállóan is megállod a helyedAnalitikus, elemző gondolkodásmód jellemezMagas szintű MS Office ismeretekkel rendelkezelMunkádat precízen és következetesen szereted elvégezniAmennyiben van már Treasury / ALM vagy projektmenedzsment területen szerzett tapasztalatodHa jártas vagy a Bloomberg terminál, Eikon és Kondor rendszerek használatában