Transport Planning Specialista Overseas

Villeroy & boch magyarország kft. - Hódmezővásárhely
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Az áru kiszállításának tervezésében Transport planningA Transzportokkal kapcsolatos utómunkák elvégzésébenElemzések és monitoring elkészítésébenAz európai raktárközpontok adminisztratív támogatásábanszükség esetén külföldön isCsúsztatott munkarendben való feladatvégzésbenVersenyképes jövedelem, ami tükrözi a teljesítményedet és elkötelezettségedet. Hosszú távú karrierlehetőségek, ahol fejlődhetsz és építheted szakmai hátteredet. Kellemes és inspiráló munkakörnyezet, ahol támogatjuk a kreatív gondolkodást és az együttműködést. Rugalmas munkaidő és lehetőség Home Office-ra, hogy a munka és a magánélet összeegyeztethető legyen. Ingyenes transzferjárat Szegedről, hogy könnyedén eljuthass a munkahelyedre. 13. havi fizetés, ami plusz juttatásként támogatja anyagi stabilitásodat. Étkezési támogatás, hogy egészségesen és kényelmesen étkezhess a munkahelyeden. Üdülési támogatás, hogy pihenéssel és feltöltődéssel tölthess el időt a munka mellett. Ingyenes szakorvosi ellátások, hogy biztosítva legyen az egészséges életmód. Sportolási lehetőségek, hogy aktívan tölthesd aszabadidődet és gondoskodhass az egészségedről. Legalább középfokú végzettséggel rendelkezelMagabiztosan kommunikálsz angolul és németül írásban és szóban isNyitott vagy arra, hogy dinamikus, nemzetközi csapatban dolgozzJártas vagyaz O365 programokban és kifejezetten ügyes vagyaz Excel használatábanÖnálló vagy, a rád bízott feladatokat megbízhatóan és precízen elvégzedLegalább alapfokú, kommunikációképesnémet nyelvtudással rendelkezelA németmellett angolul is jól kommunikálszDolgoztál már SAP rendszerbenVan tapasztalatod hasonló munkakörből, amit szívesen megosztanál velünk!