Tolmács Asszisztens

Trenkwalder kft - Debrecen
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Angol-magyar és magyar-angol tolmácsolás műszaki megbeszéléseken, tárgyalásokon és prezentációkon
Műszaki dokumentumok és anyagok fordítása
Segítségnyújtás nemzetközi ügyfelekkel való kommunikáció során
Együttműködés a műszaki csapatokkal és projektmenedzserekkel
Előny:
német nyelvtudás
Elvárások / Requirements
Középszintű vagy emelt szintű angol nyelvtudás, mind szóban, mind írásban
Műszaki érdeklődés és hajlandóság a szakmai fejlődésre
Jó kommunikációs és problémamegoldó képességek
Rugalmasság és hajlandóság tanulmányok mellett dolgozni 4-6 órában
Amit nyújtunk / Benefits
2500 Ft-os órabér,
Rugalmas részmunkaidő (június/július),
Kellemes munkakörnyezet és szuper csapat!
Ha szeretnél részese lenni egy dinamikus csapatnak és fejlesztenéd nyelvi és szakmai készségeidet, kérjük, küldd el önéletrajzodat az [email protected] email címre vagy hívd a +36 20 373 29 69-es telefonszámot!