Tőkemenedzsment Szakember

Unicredit bank zrt. - Budapest
új ajánlat (12/05/2024)

munkaköri leírás

A bankcsoport tőkehelyzetének és tőkearányos jövedelmezőségének folyamatos nyomon követése, a kapcsolódó elemzések és jelentések elkészítése mind a felsővezetés, mind az anyavállalat részéreRészvétel az operatív/ stratégiai pénzügyi és tőke tervezésben és előrejelzések elkészítésébenPénzügyi eredményesség visszamérését támogató riportok, terv-tény elemzések készítéseKözreműködés egyedi projektekben és stratégiai döntések előkészítésében tőke menedzsment fókusszalTőkemegfeleléssel kapcsolatos nemzetközi és hazai szabályozások nyomonkövetéseBónusz teljesítménytől függőenCafeteriaWell-being szolgáltatásokPrivát egészségbiztosítási szolgáltatás minden kollégánknak a próbaidő lejárta utánKépzésekExtra szabadnapTávoli munkavégzés a belső szabályoknak megfelelőenFelsőfokú gazdasági végzettségMinimum középfokú angol nyelvtudásMin. 3 év tőkemenedzsment területen szerzett tapasztalat, pénzügyi szektorbanMagas felhasználói szintű számítástechnikai tapasztalat előny pl. Oracle, SQL, SAS, MS Office, adatbázis-kezelési ismeretekElemzői szemléletRendszerszemléletRugalmasság