Toborzó

Grundfos magyarország gyártó kft. - Székesfehérvár
új ajánlat (15/05/2024)

munkaköri leírás

Kék galléros jelöltek proaktív felkutatása és toborzásaKiválasztás teljeskörű menedzselése:
előszűrés, telefonos és személyes interjúk lebonyolításaOnboarding folyamat végig kísérése, új belépők részére tréningek tartásaAktív kapcsolattartás a vezetőkkel, pályázókkal, a munkavállalókkal és a közvetítő cégekkelHR adminisztrációs feladatok ellátásaLehetőség HR projektekben való részvételre, ha egy kicsit kitekintenél a hétköznapi mókuskerékbőlRugalmas munkaidő, megfelelő munkaeszközökkelAkár 3 nap fizetett szabadság az önkéntes munkáértÉves bónusz, cafeteriaBejárás támogatásaWell-being tanácsadások és előadások, csapatépítő eseményekSaját squash pálya és konditerem a munkahelyenVáltozatos, befogadó munkakörnyezet, munkatársak által kezdeményezett fórumok, amelyek lehetőséget nyújtanak a nyílt kommunikációraHosszú távú karrierfejlesztés, rendszeres párbeszéd vezetőddel, valamint folyamatos tanulási, fejlődési lehetőség.Úgy képzeljük, hogy:
Felsőfokú HR és/vagy gazdasági végzettséged vanVan legalább 2-4 éves releváns szakmai tapasztalatodRendelkezel magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai és MS Office Word, Excel ismeretekkelNapi szinten használod az angolt mind írásban, mind szóbanPrecízen és gyorsan végzed a munkádatRugalmas, kezdeményező, együttműködő és terhelhető vagyÖnálló és csapatban történő munkavégzés sem okoz gondotKiváló kommunikációs és szervezőkészség is társul a fentiekhezRendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal Munkavégzés helye:
Székesfehérvár

Jelentkezzen most a következőre:
Toborzó