Toborzó (Fejér És Komárom-Esztergom Megye)

Exact systems hungary kft - Ceglédi Járás
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Az Exact Systems, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató. Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk magyarországi szervezetébe keresünk toborzó munkatársat Fejér és Komárom-Esztergom megyei munkavégzésre!
Lelkes, tanulni és tapasztalni vágyó, motivált pályakezdők jelentkezését is várjuk, akik szeretnék, elsajátítani a toborzás-kiválasztás fortélyait.
Az Exact Systems, az egyik vezető globális minőségügyi szolgáltató, amely a világ 13 országában megtalálható. 900 ügyfelünknek nyújtunk szolgáltatást, 6000 minőségellenőr kollégával.
Dinamikusan fejlődő cégcsoportunk magyarországi szervezetébe keresünk toborzó munkatársat Fejér és Komárom-Esztergom megyei munkavégzésre!
Feladatok:

Toborzás és felvételi folyamat teljes körű menedzselése:
igények megállapítása, jelöltek felkutatása és előszűrése, interjúk lebonyolítása, kompetenciamérés, munkaszerződések megkötése
Folyamatos kapcsolattartás a jelentkezőkkel és munkavállalókkal
Az új munkavállalók hatékony integrálásának koordinálása (beléptetés, támogatás)
Az alkalmazottakkal kapcsolatos összes dokumentum kezelése (előkészítés, gyűjtés, ellenőrzés)
Folyamatos, aktív kapcsolattartás a partnercégekkel
Elvárás:

Rugalmas és proaktív hozzáállás a feladatokhoz
Dinamikus, pozitív, talpraesett személyiség
Fejlett kommunikációs készség (tapasztalat jelöltekkel/ügyfelekkel történő kommunikációban)
Nagyfokú rugalmasság és önállóság
Minimum középfokú végzettség
B kategóriás jogosítvány és vezetési tapasztalat
El ő ny:

Toborzásban szerzett tapasztalat
Munkaerő-kölcsönzési és/vagy minőségügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat
Felsőfokú végzettség
Saját autó
Amit kínálunk:

Folyamatos fejlődési és tapasztalatszerzési lehetőség HR szakemberként
Pozitív munkakörnyezet és céltudatos, sikerorientált, barátságos közösség
Rugalmas munkaidő, adminisztratív munkavégzés akár otthonról is
Stabil munkahely egy globális minőségügyi szolgáltatónál
Változatos feladatok
Alapbér + toborzási bónusz
Cafeteria
Notebook, telefon
Munkavégzés helye:
Fejér és Komárom-Esztergom megye – az állás utazást igényel