Toborzási És Bérszámfejtési Specialista

Óvártej zrt. - Győr-Moson-Sopron Megye
új ajánlat (20/05/2024)

munkaköri leírás

Toborzási és kiválasztási feladatok teljeskörű ellátása elsősorban fizikai munkatársakMunkavállalók be- és kiléptetése, adminisztrációjaHavi és hóközi bérszámfejtésBéren kívüli juttatások adminisztrációja és számfejtéseMunkaügyi feladatok teljeskörű ellátásaAdó- és járulékbevallások készítéseAdatszolgáltatások, bevallások, kimutatások és statisztikák készítéseHR projektekben való részvételTársszervezetekkel való kapcsolattartásVonzó juttatási csomag mozgóbér, beválási jutalom, cafeteria, munkába járás támogatása, karácsonyi és nyári jutalomVáltozatos feladatokAktív részvétel egy termelővállalat mindennapi életébenCsaládias kisközösségHosszútávú munkalehetőség, stabil vállalati háttérLegalább középfokú iskolai végzettségBérszámfejtő képesítés 2-3 éves szakmai tapasztalatFizikai munkaerő toborzásában szerzett tapasztalatAdózással, TB-vel, munkaüggyel összefüggő törvények naprakész ismereteKiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képességÖnállóság, empátia, türelemMegbízható, pontos a munkavégzésMagabiztos MS Office ismeretek Word, Excel Társalgási szintű angol nyelvtudásTB ügyintéző képesítés