Titkárságvezető / Személyi Asszisztens

Mmg hotels kft. - Budapest
új ajánlat (06/05/2024)

munkaköri leírás

A munkakör célja:
Központi iroda működésének biztosítása, a feladatok összehangolásaFelsővezetők munkájának teljeskörű támogatásaTulajdonosok részére személyi asszisztensi feladatok ellátásaEzek lesznek a te feladataid:
A cég felsővezetőinek teljes körű személyi asszisztensi és adminisztratív támogatása.Repülőjegy és szálloda foglalások teljes körű lebonyolítása.Pénzügyek pontos és precíz kezelése.Szállodák közötti belső postázás előkészítése és segítése.Vezetői posta kezelése, valamint iktatása.Érkező vendégek, üzleti partnerek fogadása.Iroda működéséhez szükséges tárgyi feltételek biztosítása.Adminisztrációs feladatok elvégzése, időpont egyeztetések, partnerekkel való kapcsolattartás.A területen dolgozó kollégákkal való szoros, eredményes együttműködés.Valóban korrekt bérezés. Több mint 30 különböző kedvezményt partnereinknél, sok-sok kategóriában. Ruházat, konditerem, szálloda, bank, koncertek stb. Csak rajtad múlik mennyit hozol ki belőle.Előre lepési lehetőséget. Nem csak mondjuk, több jelenlegi felsővezető végig járta már nálunk a ranglétrát.Határozatlan idejű munkaszerződést.Szeretnénk ha:
Min. középfokú angol nyelvtudással rendelkeznél szóban és írásban egyarántMinimum 1-2 éves felső vezető mellett vagy személyi asszisztensi pozícióban szerzett szakmai tapasztalattal rendelkeznél.Office programcsomagot magabiztosan ismernéd.Diszkrécióval és kiváló megjelenéssel rendelkeznél a munkahelyeden.Feddhetetlen előélettel rendelkeznél.