Titkárság Vezető Pénzügyi Végzettséggel

Szemerey-plus zrt. - Budapest
új ajánlat (19/05/2024)

munkaköri leírás

Felsővezetők napi munkájának teljes körű támogatása, egyeztetési feladatok ellátása, koordinálása.Vállalkozás szerződéseinek iktatása és nyilvántartásaIroda működésének biztosítása, kapcsolattartás az iroda bérbeadókkal, karbantartókkalPénzügyek pontos és precíz kezelése.Házi pénztár kezeléseBejövő számlák iktatásaKollégák által használt bankkártyákon történő tranzakciók felügyelete, elszámoltatásaPostázással kapcsolatos feladatok ellátásaNemzetközi gépjárművezetők ellátmányainak elszámolásaÜzemanyagkártyák teljes körű kezeléseIroda működéséhez szükséges tárgyi feltételek biztosításaSzakmai fejlődés támogatásaFiatalos, lendületes csapatStabil, hosszútávú munkalehetőségMin. 2 év releváns szakmai tapasztalatKözgazdasági/Pénzügyi területen szerzett középfokú végzettségMicrosoft Word és Excel felhasználó szintű használataÖnálló, talpraesett és proaktív munkavégzésKiváló szervező és priorizációs készségPontos, precíz munkavégzés;
Jó kommunikációs készségSzállítmányozó, logisztikai cégnél szerzett szakmai tapasztalat