Titkárnő

Dr. keszthelyi oszkár ügyvédi iroda - Budapest
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Recepciós, titkársági és egyéb adminisztratív feladatok ellátásaÜgyfelek fogadásaBeérkező és kimenő postai küldemények kezelése, rendszerezése és iktatásaFutárszolgálat kezeléseTelefonhívások kezeléseÁltalános titkárnői feladatok elvégzése nyomtatás, fénymásolás, szkennelés, iktatás, postai- és egyéb adminisztrációs ügyek kézben tartásaÜgyvédek és ügyvédjelöltek munkájának támogatásaIrodai beszerzések teljeskörű ügyintézéseKapcsolattartás az ügyfelekkel, egyéb partnerekkel, beszállítókkalDokumentumok, táblázatok, hivatalos levelek előkészítése, szerkesztése, formázásaDokumentumkezelő rendszer használata, nyilvántartások vezetéseNyomtatványkitöltő-, nyilvántartó programok használata ÁNYK, Cégeditor, IM online, TakarnetElektronikus beadványok előkészítése az ügyvéd irányítása mellett e-papír, cégkapuFordítások megrendeléseTeljes munkaidőben történő foglalkoztatásBelvárosi iroda, rendezett munkakörnyezetStabil, megbízható munkahely, sokszínű feladatkörMunkavégzés helye:
BudapestMinimum középfokú végzettségFelhasználói szintű számítógépes ismeretek főként Excel, WordKiváló kommunikációs és szervező készségGyors és precíz munkavégzésTerhelhetőség, önálló munkavégzésHatározott, megnyerő, ápolt megjelenésÜgyvédi irodában vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalatÜgyvédi programok ismerete Takarnet, Cégkivonat lekérés, JÜBMin 3-5év tapasztalatAzonnali munkakezdésAngol nyelv társalgási szintű ismerete

Jelentkezzen most a következőre:
Titkárnő