Tesztüzemi Mérnök

Zf hungária kft. - Egri Járás
új ajánlat (07/05/2024)

munkaköri leírás

Tesztpadok programozásaAktív részvétel a tesztpadi tervezésbenTesztpadi tervezés alapján, új projektekhez tételek biztosítása terveztetés, árajánlat kérés, beszerzés nyomon követés, megvalósításTesztpadok karbantartásának támogatása, mérőberendezések kalibrálása, karbantartások tervezése és ütemezéseTesztpadi tartalék alkatrészek, adapterek nyomon követéseTesztpadi szerelők szakmai támogatásaTesztpadi és tesztjármű teszteléssel kapcsolatos feladatok, folyamatok betanulásaTesztpadi státuszkódok nyomon követése, riportok leadásaTesztjárművek szerelésének, átépítésének szakmai támogatása, járműtesztek támogatásaTesztváltók inspekciójának támogatása padi mérésekkelKapcsolattartás vállalaton belüli és külső partnerekkelKihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnálRészvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekbenFolyamatos továbbképzést, tréningprogramokat és nyelvtanfolyamotJó munkahelyi légkört és attraktív munkakörnyezetetTeljesítményhez igazodó versenyképes jövedelmet és prémiumotVálasztható cafetériátÉtkezési támogatástKülönböző sportolási lehetőségetIskolakezdési támogatástVállalati óvoda igénybevételének lehetőségétGépészmérnöki, járműmérnöki, villamosmérnöki vagy mechatronikai területen szerzett felsőfokú végzettség1-3 év releváns területen szerzett szakmai tapasztalatTárgyalási szintű angol nyelvtudásMűszaki rajz olvasási ismeretekAlapszintű programozási ismeretekUtazási hajlandóságTárgyalási szintű német nyelvtudásHidraulikus, pneumatikus ismeretekErősáramú villanyszerelői végzettség„C”, kategóriás jogosítvány