Tesztmérnök Villamosmérnök Végzettséggel

Melecs ews gmbh magyarországi fióktelepe - Győr
új ajánlat (09/05/2024)

munkaköri leírás

Gyártósori teszt rendszerek tervezése, üzemeltetetése, optimalizálása, hatékonyságuk folyamatos fejlesztése
Tesztelési metódusok programozása és bevezetése a vevői specifikációk alapján
Műszaki dokumentációk elkészítése, felhasználók oktatása
Együttműködés külföldi- és belföldi kollégákkal, beszállítókkalEgyütt dolgozni dinamikus, motivált munkatársakkal
Megvalósítani a saját elképzeléseket
Lehetőség szakmai- és személyes tovább fejlődésre
Versenyképes fizetés, teljesítménytől függő prémiumVillamosmérnöki vagy Informatikus-mérnöki elektronikai háttérrel végzettség
C# és/vagy Visual basic programozási nyelv gyakorlati ismerete
Áramköri/kapcsolási rajzok értelmezése, elektronikai alapelemek, villamos hálózatok működésének készségszintű ismerete
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
Analitikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet, jó problémamegoldó képesség, fejlesztői hozzáállásSzakmai tapasztalat nyomtatott áramkörök tömeggyártásában
Gyártóeszközök üzemeltetésében, javításában szerzett tapasztalat
Egyéb objektum orientált programozási nyelvek felhasználói szintű ismerete
Német nyelvtudás