Tesztberendezés Üzemeltető Technikus - Minőségbiztosítás - E-Mobility

Schaeffler savaria kft. - Szombathely
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

Munkakörbe tartozó főbb feladatokSzériagyártásba integrált ellenőrző berendezések inline és end of line és mérési stratégiák kidolgozásában való részvételHibalebiztosítási technológiák támogatása tesztek, mérések, lebiztosításokSzériaellenőrzési technológiák jóváhagyásában való aktív részvételBerendezések minőségbiztosítási szempontból történő átvételePlausibilitási ellenőrzésekrendszeres végrehajtásaKözös problémamegoldás a vállalat egyes területeivel például:
termékfejlesztés, termelés, célgépgyártásMunkakör betöltéséhez szükséges ismeretekKözépfokú releváns végzettségAutóiparban szerzett szakmai tapasztalatAlapvető méréstechnikai ismeretek pl.:
dimenzionális, elektronikai, mágneses témakörbenKözépfokú angol és/vagy német nyelvtudás előnyt jelentAjánlatunkSzakmai fejlődési lehetőségekdinamikusan fejlődő munkakörnyezetbenVersenyképes alapbérNegyedéves bónuszNyári- és karácsonyi jutalomEgyedi munkavállalói kedvezmények és juttatásokIngyenes egészségügyi szolgáltatásokTörvényi mértéket meghaladó bejárási támogatásCafeteria juttatás nettó 450.000 Ft/évSzakmai fejlődési lehetőségekdinamikusan fejlődő munkakörnyezetbenVersenyképes alapbérNegyedéves bónuszNyári- és karácsonyi jutalomEgyedi munkavállalói kedvezmények és juttatásokIngyenes egészségügyi szolgáltatásokTörvényi mértéket meghaladó bejárási támogatásCafeteria juttatás nettó 450.000 Ft/év