Tesztberendezés Fejlesztő Mérnök - Minőségbiztosítás - E-Mobility

Schaeffler savaria kft. - Szombathely
új ajánlat (16/05/2024)

munkaköri leírás

Munkakörbe tartozó főbb feladatokSzériagyártásba integrált ellenőrző berendezések inline és end of line és mérési stratégiák kidolgozása és fejlesztése Hibalebiztosítási technológiák fejlesztése, tervezés támogatása tesztek, mérések, lebiztosítások. FMEA metódus alkalmazásávalSzériaellenőrzési technológiák jóváhagyásaBerendezések minőségbiztosítási szempontból történő átvételePlausibilitási ellenőrzések kidolgozása és rendszeres végrehajtásaKözös problémamegoldás a vállalat egyes területeivel például:
termékfejlesztés, termelés, célgépgyártásMunkakör betöltéséhez szükséges ismeretekFelsőfokú releváns végzettségAutóiparban szerzett szakmai tapasztalatAlapvető méréstechnikai ismeretek pl.:
dimenzionális, elektronikai, mágneses témakörbenTapasztalat mérési elemzés és statisztikai kiértékelés kérdéskörébenKommunikáció szintű angol nyelvtudás szóban és írásban német előnyAjánlatunkSzakmai fejlődési lehetőségekdinamikusan fejlődő munkakörnyezetbenVersenyképes alapbérRugalmas/kötetlen munkaidő, home office lehetőségeNegyedéves bónuszNyári- és karácsonyi jutalomAlbérleti támogatásKöltözési támogatásEgyedi munkavállalói kedvezmények és juttatásokIngyenes egészségügyi szolgáltatásokTörvényi mértéket meghaladó bejárási támogatásCafeteria juttatás nettó 450.000 Ft/évSzakmai fejlődési lehetőségekdinamikusan fejlődő munkakörnyezetbenVersenyképes alapbérRugalmas/kötetlen munkaidő, home office lehetőségeNegyedéves bónuszNyári- és karácsonyi jutalomAlbérleti támogatásKöltözési támogatásEgyedi munkavállalói kedvezmények és juttatásokIngyenes egészségügyi szolgáltatásokTörvényi mértéket meghaladó bejárási támogatásCafeteria juttatás nettó 450.000 Ft/év