Test Manager

Fizetési pont kft. - Budapest
új ajánlat (14/05/2024)

munkaköri leírás

A projektek tesztelési feladatainak tervezése,Problémák kezelése egy tesztmenedzsment rendszerben pl. JIRA,Problémák nyomon követése, jelentés a vezetőség számára,A kijavított hibák tesztelésének tervezése, a felhasználói tesztek támogatása,Nyomon követni a tesztterveket, határidőket,Hibák dokumentálása, hibakövető rendszer használata és hibák jelentése, feloldása.Teszt forgatókönyvek írása, tesztek dokumentációja.Automata tesztelés bevezetése.Versenyképes fizetés,Változatos munkakör,Teljeskörű támogatás segítőkész kollégáktól. Munkavégzés helye:
Budapest II. Pasaréti útFelsőfokú szakirányú végzettség IT/Mérnök/Gazdasági terület,Legalább 3 év tapasztalat a tesztmenedzsment területén,Folyékony angol kommunikáció - mind írásban, mind szóban,Rendszer- és folyamatszemlélet, analitikus gondolkodásmód,Kiváló problémamegoldó és kapcsolatteremtő készségekkel, céltudatos megközelítéssel és felelősségteljes hozzáállással rendelkezel,Rugalmas, megbízható, elkötelezett és jól szervezett vagy a munkádban.Tapasztalat teszt automatizálás bevezetésében.Banki, biztosítási vagy pénzforgalmi cégnél szerzett munkatapasztalat,Azonnali kezdés.