Tervező-Projektvezető

Innomotion kft. - Győr
új ajánlat (17/05/2024)

munkaköri leírás

A megrendelt projektek teljes körű menedzselése a tervezéstőla végátadásig bezárólag, akár részvétel a tervezésben.A projektben résztvevő minden munkavállaló koordinálása, irányítása, ellenőrzése.Társterületekkel, beszállítókkal, vevőkkel történő folyamatos kapcsolattartás, határidők betartásának ellenőrzése.A projektfázisok szakmai felügyelete gépépítés, beüzemelés, átadás stb..Szakmai, műszaki döntések meghozatala, felelősségvállalásaKimutatások napra készen tartása.A vevővel kialakított kapcsolat erősítése, együttműködés elősegítése Dokumentációk készítése;
Költségvetés folyamatos ellenőrzése, optimalizálása.Versenyképes jövedelem;
Folyamatos fejlődési lehetőség;
oktatás biztosítása;
Jó munkahelyi légkörben, fiatalos csapatban történő munkavégzés;
Azonnali kezdési lehetőség;
Vállalatunk stabilitása és biztonsága.Műszaki területen szerzett, felsőfokú végzettség;
Célgépgyártásban és ipari automatizálásban szerzett tapasztalat;
Megoldás fókuszú, felelősségteljes munkavégzés;
Koordinációs készség;
Rugalmas, nyitott és problémamegoldó személyiség;
Lojalitás, megbízhatóság;
Számítógép felhasználói szintű ismerete;
Rugalmas munkaidőre és esetenkénti utazásra való hajlandóságB kategóriás jogosítvány.Solidworks ismerete;
Angol nyelvtudás;