Területi Kivitelező / Szervíztechnikus

Ökotech-home kft. - Komárom-Esztergom Megye
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

Területi kivitelező / Szervíztechnikus feladatok ellátására munkatársat keresünk, országos munkavégzésselSzereted a változatosságot, szeretnéd járni az országot, és nem szeretnél egy üzemben vagy irodában helyhez kötötten dolgozni? Szeretsz és tudsz vezetni? Jól kommunikálsz? Szeretnél egy segítőkész csapat tagja lenni?Könnyen elsajátítod a tanultakat? Nem riadsz meg attól, hogy egyedül oldj meg szerelési feladatokat?Ha a kérdésekre IGEN a válaszod akkor téged keresünk!A te munkád cégünk szolgáltatásainak kivitelezése az ügyfeleink telephelyén. Fontos, hogy hajlandó és képes legyél gyorsan tanulni, továbbá stabilan alkalmazni a tanultakat a gyakorlatban. Természetesen a munkaeszközeidet biztosítjuk neked, és a céges telefonodat magáncélra is használhatod. Jó teljesítményedet versenyképes bérezéssel honoráljuk. Ebben a munkában akkor tudsz sikeres lenni, ha hasonló feladatokban már vannak korábbi munkahelyeiden bizonytott eredményekkel, illetve legalább hobbi szinten az életed része a szerelési feladatok, akkor a továbbiakat nálunk mind megtanulhatod. Ha szeretnél az ország különböző tájegységeire eljutni, környezettudatos, jófej ügyfeleinknél dolgozni, akkor tedd próbára magad és jelentkezz! Jelentkezésed az alábbi gombra kattintva, egy 5 perces kérdőív kitöltésével tudjuk fogadni!Nálunk családias légkörben dolgozhatsz, emellett korszerű eszközökkel és módszerekkel dolgozunk. Versenyképes bérezés, korlátlan belföldi mobiltelefon magánhasználat, minden hétvége szabad. Legalább középiskolai végzettségJó műszaki érzékElektronikus eszközök felhasználói szintű kezelése pl. Fényképezés, továbbításB jogosítvány, magabiztos autóhasználatJó kommunikáció szóban és írásban a munka tartalmaz számos adminisztrációtNagy állóképesség, túlórák előfordulnakÖnálló munkavégzés képességeNem dohányzóSzennyvíztechnikusi képesítésFöldmunkagép kezelői jogosítványVízvezetékszerelői képesítésÉrtékesítési területen szerzett tapasztalatMax 15 km lakótávolság cégünk székhelyétől