Területi Képviselő

Hbz kft. - Budapest
új ajánlat (03/05/2024)

munkaköri leírás

Magyarország piacvezető, közel 35 éve a nyílászáró és bútorvasalat szakmában
Kiváló ismeretséggel bíró hazai középvállalkozása
TERÜLETI KÉPVISELŐ
Munkakörbe munkatársat keres
Budapesti telephelyére (18. kerület, Üllői út 288.)
Feladatok:

Budapesti telephelyhez kapcsolódó meglévő vevőkör gondozása, szaktanácsadás, vevőszolgálat.
A cég által forgalmazott termékek bemutatása, ajánlása, értékesítése.
Új ügyfelek, piacok felkutatása.
Ajánlati tárgyalások lebonyolítása.
Ajánlatok készítése és nyomon követése, rendelések rögzítése és nyomon követése.
Árbevételi és fedezeti célok elérése a kijelölt területen.
Értékesítési tevékenységgel kapcsolatos adminisztratív nyilvántartások vezetése.
Időszaki jelentések, beszámolók készítése.
Oktatásokon, képzéseken való aktív részvétel.
Elvárások:
Területi képviselői munkakörben szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat.
Középfokú végzettség.
„B” kategóriás jogosítvány, 1-2 éves vezetői tapasztalattal.
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.
Önálló munkavégzés, megbízhatóság.
1 hónapos (nem egybefüggő) debreceni székhelyen betanulás vállalása.
Előny:

Felsőfokú végzettség.
Asztalosiparban, nyílászáró gyártásban/beépítésben/forgalmazásban szerzett tapasztalat.
SAP vállalatirányítási rendszer ismerete.
Angol nyelv ismerete.
Budapesti lakóhely.
Amit kínálunk:
Határozatlan idejű, heti 40 órás, bejelentett munkaviszony, munkabér határidőre történő kifizetése.
Kiszámítható, tervezhető, kényelmes munkarend, a munkaidő hétfőtől-péntekig 7:
30-tól 16:
00-ig tart.
Versenyképes alapbér és kiváló piaci szegmensből megtermelhető jutalék, céges gépjármű (próbaidőt követően – munkába járásra és munkavégzésre).
Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér.
Szabad hétvégék.
Idegen nyelv használata esetleges külföldi szakmai találkozókon.
Önmegvalósítás, innovatív munkavégzés, a határozott iránymutatás szerinti „szabálykövető” feladatellátás mellett.
A szervezeti jövőkép megvalósításban való aktív részvétel.
Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bruttó bérigény megjelölésével a "
gombra kattintva.