Területi Képviselő Zalaegerszeg

Láng kft. - Zalaegerszeg
új ajánlat (18/05/2024)

munkaköri leírás

A Láng Kereskedelmi Kft. képviseletePartnerek „túraterv” szerinti látogatásaTestreszabott ajánlatok kidolgozásaPiaci igények felkutatása, adatgyűjtésBeszámolók, riportok készítéseÖnálló munkatervezés, heti látogatási rend tervezésÉrtékesítési projektek tervezésében, megvalósításában való aktív közreműködésEnergikus, jó munkahelyi légkörCÉGAUTÓLaptopMobiltelefonBiztos, hosszú távú munkalehetőségAzonnali munkakezdés lehetőségeVersenyképes bérezésDolgozói kedvezmény a cég által forgalmazott termékekbőlAll You Can Move tagság lehetőségeKözépfokú végzettségMinimum 3-5 év, hasonló munkakörben eltöltött tapasztalatB kategóriás jogosítványProblémamegoldó képességKereskedelmi szemléletJó kommunikációs készségGépjármű alkatrész értékesítésében való jártasságGépjármű alkatrész értékesítés terén piaci szereplők ismereteGépjármű szervizek működésének ismerete