Területi Képviselő / Ingatlanértékesítő

Kápmegyer ingatlan kft - Budapest
új ajánlat (30/06/2024)

munkaköri leírás

Karrier és életpályamodellezés! Elkötelezettek vagyunk amellett, hogy kiemelt figyelmet fordítsunk munkatársainkra, különösen a fiatalokra.A fix alapfizetés biztosítja, hogy a belépő időszakban se kelljen anyagi aggodalmakkal küzdened. Az alapfizetésről való lemondás vállalkozói szemléletet tükröz, és csak rajtad múlik, mikor érzed magadra készen! Feladataid között szerepelnek:
Lakások és házak bemutatása, valamint ügyfelekkel való kapcsolattartás.Lépésről lépésre betanítunk, hogyan kommunikálj hatékonyan az ügyfelekkel.Ajánlatok felvétele és szerződéskötések végrehajtása.Telefonhívások fogadása és e-mailek küldése az aktuális ajánlatokkal kapcsolatban.Betanított munkád mentorprogrammal lesz kiegészítve.Dinamikus, fiatalos csapat, melyben mindenki ösztönzi egymást a folyamatos fejlődésre és sikerek elérésére.Tapasztalataink szerint a kezdő kollégák gyorsan haladnak előre a szakmában, és úgy gondoljuk, hogy mindenki rendelkezik a potenciállal, hogy kimagasló teljesítményt nyújtson.Céges eseményeink mindig jó hangulatban telnek, és az iroda falain kívül is sok időt töltünk együtt, kialakítva egy erős közösséget.Ha a pozitív munkahelyi légkör és a kihívásokkal teli napok fontosak számodra, itt a helyed.Karrierlehetőségek széles skáláját kínáljuk, és támogatjuk munkatársaink szakmai fejlődését.Szabad hétvégékFolyamatos képzéseket nyújtunk minden munkatársunknak, hogy lehetőséget kapjanak a fejlődésre és a szakmai előrehaladásra.Hosszú távú munkalehetőségeket kínálunk, és biztosítjuk a stabil karrierépítés lehetőségét.Céges autó és telefon áll rendelkezésre a hatékony munkavégzéshez.Fix fizetést kínálunk, hogy biztonságot nyújtsunk munkatársainknak.Ha úgy érzed, benned több rejlik, mint amit eddig mutattál, nyugodtan hozd ki magadból! :
Fontos számunkra a nyitott hozzáállás.Célorientált gondolkodásra törekszünk.Pozitív személyiségű embereket keresünk. :
Érettségi bizonyítvány szükséges.Örömmel fogadunk pályakezdőket is! Fiatalos megjelenésű jelentkezőket keresünk, és hisszük, hogy nincs lehetetlen, ha elköteleződünk egymás mellett;
határ a csillagos ég!Microsoft alapismeretek Terület ismereteFontosnak tartjuk az igényes, elegáns megjelenést.Kommunikációs és kapcsolatteremtő képességek rendelkezésre állása fontos számunkra, ezért örömmel fogadjuk azokat, akik ebben erősek.